numer konta

14 2030 0045 1110 0000 0264 0290

Sklepy zoologiczne:

 

None

 

Nasi przyjaciele:

 

Hotel dla kotów Kitek

ul. Mikołaja Reja 4/5a,

Gdynia

tel. 696 734 805

Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik

ul. Słowackiego 83,

Gdańsk

tel. 58 342 53 73

Weterynarze współpracujący:

 

Gabinet Weterynaryjny

Jacek Słowikowski

ul. Piecewska 33-35, Gdańsk

tel. 58 345 82 06

 

Przychodnia Weterynaryjna

Amicis S.C.

ul. Elbląska 65, Gdańsk

tel. 58 301 91 43

 

Szpital Weterynaryjny

Krzemińskiego

ul. Łakowa 35/38, Gdańsk

tel. 58 555 19 99

 

Przychodnia Weterynaryjna "UlgA"

ul. Cieszyńskiego 13/1U, Gdańsk

tel. 696 479 381

 

Przychodnia Weterynaryjna Małgorzata i Paweł Łukuć

ul. Korczaka 25, Gdynia

tel. 58 622 44 24

 

Przychodnia Weterynaryjna Koala

lek. wet. Robert Ciszewski

lek. wet. Helena Latuszek-Ciszewska

ul. Legionów 119D, Gdynia

tel. 58 622 01 89

tel. 668 037 111

 

Przychodnia Weterynaryjna s.c.

lek. wet. Anna Ziemkiewicz

ul. Sokola 2, Gdańsk

tel. 691 810 009

 

Gabinet Weterynaryjny Canin

ul. Piołunowa 36, Gdynia

tel. 58 629 03 30

 

 

Koty do adopcji pod opieką fundacji KOTangens

1. Kotka z Wrzeszcza

Taka cudowna trikolorka chodzi po Wrzeszczu - ktoś ją prawdopodobnie porzucił. Jest oswojona, miła i ufna. Chcielibyśmy jej znaleźć dom taki na zawsze. Jest wysterylizowana. Przed adopcją trafi do weterynarza na przegląd i do domu tymczasowego na kilka dni by zobaczyć jak funkcjonuje w domu.
Kontakt w sprawie adopcji - Monika 609 223 098.

2. DYMNA

Dymna to młoda koteczka, zdrowa, odrobaczona i wysterylizowana. Korzysta z kuwety. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi - lubi ich towarzystwo i uwagę. Nie za bardzo jednak odnajduje się wśród kotów- więc szukamy jej domku jako jedynaczki. Dymna jest spokojną i miłą koteczką - do szczęścia brakuje jej tylko własnego domku. Koteczka czeka na swoich ludzi w domu tymczasowym, gdzie można ją odwiedzić i bliżej poznać.
Podczas adopcji podpisujemy umowę.
Kontakt w sprawie adopcji - Monika 609 223 098.

3. ELFOWA

Elfowa jest młodą i towarzyską koteczka w typie pingwinki. Została odrobaczona i odpchlona. Korzysta z kuwety. Jest także po sterylizacji. Lubi ludzkie towarzystwo- zabawy i pieszczoty. W stosunku do innych kotów jest raczej ostrożna więc bardziej ją widzimy w domu jako jedynaczkę. Szukamy jej kochającego i odpowiedzialnego domku! Podczas adopcji podpisujemy umowę.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzin.
Kontakt w sprawie adopcji - Monika 609 223 098.

4. MISIA

Misia ma około 4 lat, w wypadku straciła część ogonka. Jest w bardzo dobrej kondycji- zęby zostały usunięte (ma tylko 4 kły). Mimo to dopisuje jej apetyt. Misia jest bardzo kontaktową i towarzyską kotką, uwielbia mizianki. Została wysterylizowana i w pełni korzysta z kuwety. Niestety Misia jest FIV+, jest wirus, który zaraża się tylko pomiędzy kotami, nie zagraża ludziom, psom i innym niekotowatym zwierzętom, a do zarażenia może dojść tylko przy bezpośrednim kontakcie płynów fizjologicznych, nie przenosi się na inne koty np. na rzeczach, transporterkach itp. Misia szuka domu bez innych kotów lub z innym kotem fiv+. Aktualnie Misia dostaje serię zastrzyków uodparniających. Koty z nosicielstwem fiv mogą żyć wiele lat w dobrym zdrowiu W razie ewentualnych problemów zdrowotnych Misi jako Fundacja służymy nowemu opiekunowi pomocą merytoryczną a nawet finansową. Aktualnie kotka siedzi w klatce, ponieważ nie mamy jej jak inaczej odizolować od innych kotów. Kochający dom pilnie potrzebny!
Kontakt w sprawie adopcji - Monika 609 223 098.

5. MONIA

Koteczka Monia została znaleziona na dworze i zabrana do domu tymczasowego gdzie czeka na nowy dom. To domowa w pełni oswojona kotka. Jest zdrowa, korzysta z kuwety. Przed adopcją zostanie także wysterylizowana. Monia jest młoda ma około 5 miesięcy. To grzeczna, ułożona i bardzo towarzyska koteczka. Nie odmówi zabaw i pieszczot. Szukamy jej odpowiedzialnego i kochającego domku!!
Zapraszam do kontaktu i odwiedzin.
Podczas adopcji podpisujemy umowę.
Kontakt w sprawie adopcji - Alicja 663 840 684.

6. MAJA

Przedstawiam Maję - młodą 5 miesięczna srebrną pręguskę. Jest zdrowa, odrobaczona i odpchlona. Została także wysterylizowana i zaszczepiona. Maja to energiczna, skoczna i ciekawska kotka. Z każdym dniem się otwiera i mniej boi. Nie jest agresywna czy niebezpieczna raczej nie ufna. Jednak po pewnym czasie można zdobyć jej zaufanie a wtedy wtula się, ociera pyszczkiem wbijając nosek w człowieka. Grzecznie przesypia noc, najlepiej przy moim boku. Ma apetyt, nie wybrzydza. Korzysta z kuwety i drapaka. Posiada książeczkę zdrowia. Powoli dogaduje się z innymi kotami. Szukam jej domku odpowiedzialnego i wyrozumiałego dla charakterku Mai.
Podczas adopcji podpisujemy umowę.
Zapraszam do kontaktu. Marzena 508 400 406.

7. MIA

W Gdańsku Wrzeszczu, okolice ul. Mickiewicza, znaleziono kotkę bardzo charakterystyczną: długowłosą , trikolor, na białym pyszczku ma ciemniejszy nosek w kształcie jakby serduszka. Koteczka jest młoda ma około 2 lat. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie czekać będzie na swój dom. Mia jest wysterylizowana i zaszczepiona. Korzysta z kuwety.
Koteczka jest gotowa do adopcji!!
Kontakt Agnieszka 605 967 661

8. OLEK

Oluś. Młody, 5-6 miesięczny kocurek. Odrobaczony i odpchlony, korzysta z kuwety. Bardzo energiczny, lubiący inne koty. Do człowieka podchodzi ostrożnie - potrzebuje czasu by zaufać i odnaleźć się w nowym domu.
Szukamy mu domu cierpliwego i wyrozumiałego.
Kontakt w sprawie adopcji: Monika 609 223 098

9. BORYS

Borys to 6-miesięczny kocurek. To prawdziwy koci gentleman. Lubi być głaskany i miziany, ale nie jest natrętny - siada obok człowieka i patrząc w oczy czeka na głaskanie. Jest największy z miotu i najbardziej "misiowaty". Wzięty na kolana słodko mruczy i wtula się w swojego człowieka. Jest przyzwyczajony do innych zwierząt - wychowany z psami i kotami. Korzysta z kuwety. Kontakt: Agnieszka 509 916 920

10. PEWIK

Pół roczny kocurek. Odrobaczony, odpchlony, zostanie także zaszczepiony i wykastrowany przed adopcją. Jest kotkiem płochliwym i nie ufnym do ludzi ale uwielbia towarzystwo innych kotów i wspólne zabawy. Szukamy domu wyrozumiałego i cierpliwego by go poskromić. Polecamy Pewnika jako drugiego kota - świetnie dogaduje się z każdym kotem w domu tymczasowym a przy odrobinie pracy i chęci przekona się i do człowieka.
Kontakt w sprawie adopcji - Monika 609 223 098

11. INES

Ines to młoda, czysta i bardzo kochana czarna koteczka. Ma pół roku, jest po szczepieniach, odrobaczeniu i sterylizacji. Gotowa by pójść do swojego własnego domku! Ines korzysta z kuwety, drapaka, posiada książeczkę zdrowia. Jest kotką spokojną, łagodną i uwielbiającą kontakt z człowiekiem. Co do innych kotów relacje są różne, myślę że to kwestia czasu i przyzwyczajenia. Ines jak na młodą kotką przystało lubi się bawić, biegać za piłeczkami czy wędką z myszką. Szukam jej domku odpowiedzialnego, kochającego i stabilnego.
Zapraszam do kontaktu i odwiedzin Ines w jej domu tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji - Marzena 508 400 406

12. TOSIA

Tosia to 1,5 roczna bura koteczka. Jest zdrowa, odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. W pełni oswojona, czysta, korzysta z kuwety. Bardzo otwarta do ludzi, kotów i także do psa. Jest grzeczna i spokojna, nadaje się do domu z rodziną z dziećmi. Szukamy Tosi domku!!
Kontakt w sprawie adopcji - Magda 501 584 472

13. MIĘTKA

Miętka to młoda roczna kotka. Jest brązową pręguską niezwykle przyjacielsko nastawiona do ludzi. Jest zdrowa, odrobaczona i wysterylizowana. Czysta, zadbana, korzysta z kuwety. Miętka boi się innych kotków, syczy i krzyczy tak więc musi być jako jedynaczka w swoim nowym domku. Człowieka natomiast kocha : wskakuje na kolana, najchętniej spędziłaby tak cały dzień, strzela baranki i naprawdę rozdaje buziaczki. Bawi się jak mały kociak, ale nie broi. Kotka jest gadułą lubi porozmawiać po kociemu z człowiekiem. Idealna kotka na wygodną kanapę. 
Kontakt w sprawie adopcji - Agnieszka 695 720 415

14. BRUNO

Szukamy odpowiedzialnego domu dla Bruna. Bruno to około 5 miesięczny kocurek. Jest zdrowy, został odrobaczony i odpchlony. Ma dobry apetyt, ładnie korzysta z kuwety. Bardzo lubi inne kotki, chętnie się z nimi bawi. Lubi też zabawy kocimi zabawkami. Z każdym dniem jest coraz odważniejszy w stosunku do ludzi, robi bardzo duże postępy i widać, że kontakt z człowiekiem sprawia mu przyjemność. Kotek w pierwszych miesiącach swojego życia mieszkał na dworze. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie bardzo dobrze się odnalazł. Bruna można odwiedzić, żeby go lepiej poznać
Kontakt w sprawie adopcji - Iwona 515 908 006